TERUGBLIK OP DE 10 NK’S VAN 2016-2017: WIE WERDEN ER NEDERLANDS KAMPIOEN?

1628

De NK’s van 2016-2017 zijn achter de rug! Met overwegend succesvolle organisaties vanuit de gastclubs speelden alle finalisten teams in de 10 categorieen hun NK waarvoor ze zich geplaatst hadden of een wildcard hadden verdiend.

10 teams wisten zich tot Nederlands Kampioen te laten bekronen met in hun kielzog de 10 Nederlands Vice-Kampioenen. Ook de ‘bronzen’ Derde Plaats betekend het podium. Natuurlijk ook alle andere deelnemers gefeliciteerd met de door hen behaalde resultaten.

Hier komen ze: De nummers 3, de Vice-Kampioenen en de Nederlands Kampioenen!

Hulde en proficiat!

 

NK                JO9

GOUD           NEDERLANDS KAMPIOEN:       LSC 1890                 – Sneek

ZILVER          VICE-KAMPIOEN:                       UNITAS’59                – Eindhoven

BRONS          DERDE PLAATS:                         DE FORESTERS         – Heiloo

Nederlands Sportiviteits Kampioen                   ZEELANDIA MIDDELBURG – Middelburg

 

NK                JO11 GENERAAL

GOUD           NEDERLANDS KAMPIOEN:       ATC’65                     – Hengelo

ZILVER          VICE-KAMPIOEN:                       CSV’28                      – Zwolle

BRONS          DERDE PLAATS:                         SC JOURE                  – Joure

Nederlands Sportiviteits Kampioen                   AFC IJBURG               – Amsterdam

 

NK                JO11 ELITE

GOUD           NEDERLANDS KAMPIOEN:       AFC’34                     – Alkmaar

ZILVER          VICE-KAMPIOEN:                       DE FORESTERS         – Heiloo

BRONS          DERDE PLAATS:                         ONS SNEEK              – Sneek

Nederlands Sportiviteits Kampioen                   KLOETINGE              – Kloetinge

 

NK                JO13 GENERAAL 

GOUD           NEDERLANDS KAMPIOEN:       CHARLOIS                – Rotterdam

ZILVER          VICE-KAMPIOEN:                       SDZ                          – Amsterdam

BRONS          DERDE PLAATS:                         ALWAYS FORWARD    – Hoorn

Nederlands Sportiviteits Kampioen                  CVVO                         – Lemmer

 

NK                JO13 ELITE

GOUD           NEDERLANDS KAMPIOEN:       WESTLANDIA         – Naaldwijk

ZILVER          VICE-KAMPIOEN:                       DE FORESTERS         – Heiloo

BRONS          DERDE PLAATS:                         WV HEDW                – Amsterdam

Nederlands Sportiviteits Kampioen                   BUITENVELDERT       – Amsterdam

 

NK                JO15

GOUD           NEDERLANDS KAMPIOEN:       UNITAS’59              – Eindhoven

ZILVER          VICE-KAMPIOEN:                       FC ZOETERMEER       – Zoetermeer

BRONS          DERDE PLAATS:                         KLOETINGE               – Kloetinge

Nederlands Sportiviteits Kampioen                   KOEDIJK                   – Koedijk

 

NK                MO11

GOUD           NEDERLANDS KAMPIOEN:       DSO                        – Zoetermeer

ZILVER          VICE-KAMPIOEN:                       SC STIENS              – Stiens

BRONS          DERDE PLAATS:                         ‘T GOOI                  – Hilversum

Nederlands Sportiviteits Kampioen                   DE RAKT                 – Uden

 

NK                MO13

GOUD           NEDERLANDS KAMPIOEN:       ALLIANCE’22         – Haarlem

ZILVER          VICE-KAMPIOEN:                       FC ZOETERMEER      – Zoetermeer

BRONS          DERDE PLAATS:                         BERKUM                  – Berkum

Nederlands Sportiviteits Kampioen                  SC BOLSWARD          – Bolsward

 

NK                MO15

GOUD           NEDERLANDS KAMPIOEN:       DE BLOKKERS         – Hoorn

ZILVER          VICE-KAMPIOEN:                       OLIVEO                    – Pijnacker

BRONS          DERDE PLAATS:                         WINKEL                    – Winkel

Nederlands Sportiviteits Kampioen                  ‘D OLDE VESTE’54      – Steenwijk

 

NK                MO17

GOUD           NEDERLANDS KAMPIOEN:       ALLIANCE’22          – Haarlem

ZILVER          VICE-KAMPIOEN:                       DIE HAGHE              – Den Haag

BRONS          DERDE PLAATS:                         GRAAF WILLEM II VAC – Wassenaar

Nederlands Sportiviteits Kampioen                  LEEUWARDER ZWALUWEN – Leeuwarden