Home CONTACT

CONTACT

VTT ORGANISATIE

Dhr. Niels van der Meer
districtsmanager Noord
06-36227020
noord@voetbaltalententoernooi.nl

Dhr. Jeroen Neuhaus
districtsmanager Oost
06-34865383
oost@voetbaltalententoernooi.nl

Dhr. Jeroen Neuhaus
districtsmanager West I
06-34865383
west1@voetbaltalententoernooi.nl

Dhr. Marcel Mans
districtsmanager West II
06-26873805
west2@voetbaltalententoernooi.nl

Dhr. Marcel Mans
districtsmanager Zuid I
06-26873805
zuid1@voetbaltalententoernooi.nl

Dhr. Marcel Mans
districtsmanager Zuid II
06-26873805
zuid2@voetbaltalententoernooi.nl

Mevr. Anja Verfaille
manager sportprijzen en kantine
anja@voetbaltalententoernooi.nl

Dhr. Rob Eisma
manager design en drukwerk
rob@voetbaltalententoernooi.nl

Dhr. Marcel Mans
landelijk manager
vtt@voetbaltalententoernooi.nl

 

Voetbal Talenten Toernooi Ⓒ Universal Journey 2004 – 2019